MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

12.04.15

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas LUBDREWU!Trzy wspaniałe dni Targów Obróbki Drewna LUBDREW  Targów Budowlanych LUBDOM oraz Targów Mieszkań i Nieruchomości  dobiegły końca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!

Nasze podziękowania w sposób szczególny kierujemy w stronę Wystawców prezentujących swoja bogata ofertę, a także Zwiedzających, którzy odwiedzili ekspozycję oraz Partnerów i Patronów.Jednocześnie zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia.

  
 
12.04.15

Zapraszamy do odwiedzenia Targów Obróbki Drewna LUBDREW!


Targi to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą maszyn niezbędnych w działalności związanej z branżą drzewną oraz poszerzenia wiedzy o nowościach w branży budowlanej. Dla zwiedzających przygotowaliśmy m.in. prelekcje na temat budownictwa niskoenergetycznego oraz inteligentnych systemów automatyki wykorzystywanych w tej branży. Punktem kulminacyjnym dzisiejszego programu będzie wykład odnośnie standardów budynków pasywnych. Prelegent - Architekt Cezary Frankowski opowie także jak tego typu budynki funkcjonują w praktyce.

Wzorem poprzednich dni zwiedzający będą mieć możliwość skorzystania z bezpłatnych porad rzeczoznawców i rzemieślników Polskiego Stowarzyszenia Płytkarzy, jak również uczestnictwa w pokazach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich.

Serdecznie zapraszamy dziś do 18.00!


  
10.04.15

Rozstrzygnięcie konkursu targowego Targów Obróbki Drewna LUBDREW


Znamy laureatów konkursu targowego w kategorii Forma Promocji Targowej Targów Obróbki Drewna LUBDREW!

Komisja Konkursowa przyznała nagrodę główną firmie Boran Maciej Borkowski za ciekawą ekspozycję i profesjonalną obsługę klienta.

Serdecznie gratulujemy!
10.04.15

Spotkanie baraży drzewnej, budowlanej, mieszkaniowej w Targach Lublin


Targi Lublin po raz kolejny stały się miejscem spotkania przedstawicieli branży drzewnej. Wystawcy prezentują bogatą ofertę maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle drzewnym. Targi są także doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy dziś do godz. 19.30 oraz 11 i 12 kwietnia 2015 w godz. 10.00 - 18.00. 

  
1 | 2 | 3 | 4