MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.05.15

LUBDREW doceniony!


Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Targów Obróbki Drewna LUBDREW zamieszczoną w Gazecie Przemysłu Drzewnego. 
21.04.15

Relacja z Targów Obróbki Drewna LUBDREW 2015


W dniach 10 – 12 kwietnia w Targach Lublin S.A. odbyła się IV edycja Targów Obróbki Drewna LUBDREW. Po raz drugi wydarzenie odbyło się wspólnie z Targami Budowlanymi LUBDOM. Kooperacja branży budowlanej oraz drzewnej zaowocowały stworzeniem warunków sprzyjających nawiązywaniu kontaktów biznesowych w sferze B2B, a także zaprezentowaniem kompleksowej oferty dopasowanej do potrzeb zwiedzających. 

W ramach Targów swoje produkty zaprezentowali m.in.: Felder Group Polska Sp. z o. o., Zakłady Maszynowe HAMECH Sp. z o. o., BORAN Maciej Borkowski, Houfek Sp. z o. o., Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. i inni.
Profesjonaliści z branży drzewnej, którzy odwiedzili LUBDREW mieli możliwość zapoznania się z nowościami technologicznymi na rynku maszyn i urządzeń do obróbki drewna, uzyskania informacji odnośnie ich funkcjonowania, a także obejrzenia pracy urządzeń na żywo. 

Tradycyjnie już podczas Targów Obróbki Drewna LUBDREW rozstrzygnięto konkurs targowy. W kategorii Forma Promocji Targowej nagrodę główną zdobyła firma BORAN Maciej Borkowski. Komisja Konkursowa doceniła ciekawą ekspozycję stoiska oraz profesjonalną obsługę klienta. 

Podczas trzech dni Targi Lublin odwiedziło 7421 zwiedzających, z czego niemal 1000 stanowili profesjonaliści zainteresowani branżą drzewną.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Zwiedzającym, Wystawcom, Współwystawcom, Patronom Honorowym, Branżowym, Medialnym oraz Partnerom za współtworzenie Targów Obróbki Drewna LUBDREW.

12.04.15

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas LUBDREWU!Trzy wspaniałe dni Targów Obróbki Drewna LUBDREW  Targów Budowlanych LUBDOM oraz Targów Mieszkań i Nieruchomości  dobiegły końca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!

Nasze podziękowania w sposób szczególny kierujemy w stronę Wystawców prezentujących swoja bogata ofertę, a także Zwiedzających, którzy odwiedzili ekspozycję oraz Partnerów i Patronów.Jednocześnie zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia.

  
 
12.04.15

Zapraszamy do odwiedzenia Targów Obróbki Drewna LUBDREW!


Targi to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą maszyn niezbędnych w działalności związanej z branżą drzewną oraz poszerzenia wiedzy o nowościach w branży budowlanej. Dla zwiedzających przygotowaliśmy m.in. prelekcje na temat budownictwa niskoenergetycznego oraz inteligentnych systemów automatyki wykorzystywanych w tej branży. Punktem kulminacyjnym dzisiejszego programu będzie wykład odnośnie standardów budynków pasywnych. Prelegent - Architekt Cezary Frankowski opowie także jak tego typu budynki funkcjonują w praktyce.

Wzorem poprzednich dni zwiedzający będą mieć możliwość skorzystania z bezpłatnych porad rzeczoznawców i rzemieślników Polskiego Stowarzyszenia Płytkarzy, jak również uczestnictwa w pokazach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich.

Serdecznie zapraszamy dziś do 18.00!


  
1 | 2 | 3 | 4 | 5